ادید مرجع دانلود بازی اندروید در ایران - معرفی کانال آموزش خوشنویس و طراحی امضا

معرفی کانال آموزش خوشنویس و طراحی امضا

آموزش خوشنویس و طراحی امضا
از زمان خلق خط توسط سومری ها تا به امروز هزاران سال می گذرد و خط کاربرد های فراوانی پیدا کرده در ابتدا به صورت خطوطی کج و موج روی لوح هایی گلی و رفته رفته قانون مند و ساختار مدار شدن آن که به امروز و نزد ما رسیده است شاید امروزه برداشتم قلم و نوشتن با آن کمی کمرنگ شده باشد و کامپیوتر ها با فونت های رنگارنگشان جای این لذت را از ما گرفته باشند اما زمانی پیش می آید ، که چه به اجبار یا از سر لذت یا حتی سرگرمی ، چند سطری برای خودمان یا دیگران بنویسیم قلم را برمی داریم و شروع می کنیم به نوشتن...

 شاید به ظاهر سر و کار کمتری با کاغذ و قلم در زندگی روزمره خود داشته باشیم ولی باید قبول کنیم که حذف کامل آنها از کار و زندگیمان غیر ممکن است. بخصوص وقتی که خطی خوش و امضائی زیبا داشته باشیم و به دنبال ارتقاء این مهارت فاخر با قلم و خودکار باشیم، آن موقع است که علاقه مان به نوشتن با کاغذ و قلم بیشتر از پیش خواهد شد.

تا به حال فکر کرده اید که تاثیر مهارت خوشنویسی در زندگی شما چیست و یا در موقعیتی قرار گرفته اید که نیاز به ایجاد تاثیر گذاری بیشتری در نوشته های خود داشته باشید و با خود بگویید " ای کاش من هم چنین مهارتی در خط خودکاری داشتم..." حتی اگر به یکی از موقعیت های بالا فکر کرده باشید میدانید که داشتن خط خوش بیش از پیش امتیاز ویژه ای در بین مردم محسوب میشود که علاوه بر تقویت اعتماد بنفس، مقبولیت و محبوبیت بیشتری برای فرد دارای خط خوش به ارمغان می آورد.

البته بجز خط خوش، داشتن یک امضا با ساختاری متناسب و زیبا هم مورد دیگری است که همیشه قابل توجه بوده. امضاء در واقع بر جای گذاشتن اثری از خودمان بر روی کاغذ است که برای انتخاب آن چندین بار روش ها و طرح های مختلفی را امتحان میکنیم و دوست داریم تا  همیشه امضاء خود را در ذهن ببینیم و آن را همچو اثری ماندگار بر روی برگه های مهم بر جای بگذاریم. امضاء خوب و متناسب، همچون اثری است هنری که علاوه بر نمایش توانایی هایمان به مانند تابلوی هنری زیبا و ماندگاری در نظر دیگران است.

 

اگر دست خط خود را دوست ندارید و میخواهید آنرا بهتر و زیبا  تر کنید و در ذهنتان به دنبال طرح امضاء زیبا و ماندگار برای خود هستید، آموزشگاه مجازی (خط و قلم) جایی است که شما را در راه رسیدن به خطی خوش و یافتن طرح امضائی خاص یاری می کند. در ضمن شما میتوانید با عضویت در کانال تلگرام آموزش خوشنویسی به صورت رایگان از آموزش ها استفاده و خوش خط شوید.

اگر فرصت آموزش خط به صورت حضوری را ندارید اصلا نگران نباشید! آموزه های مجازی خط و قلم برای شما آماده شده تا بتوانید بطور آنلاین از آن بهره ببرید. آموزشگاه مجازی خط و قلم یکی از مراکزی است که دست شما را تا پایان راه خوش خط شدن رها نخواهد کرد

راه و روش رسیدن به خطی خوش و امضائی خاص از متخصصان خط و قلم، تمرین و تکرار از شما!
تاریخ : جمعه 24 فروردین 1397 | 10:36 ق.ظ | نویسنده : مدیر | نظرات

  • paper
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic